Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Arbenita pozon sërish në krahët e Feros

Arbenita pozon sërish në krahët e Feros

Showbiz February 13, 2020 - 15:47

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar foto së bashku me Feron.

Dyshja njëherë i kishin fshirë të gjitha imazhet bashkë dhe aty lindën dyshimet se i kanë ndarë rrugët.

Mirëpo gjatë një interviste për “Mirage” ishte vetë Fero ai i cili në mënyrë indirekte e ka mohuar një gjë të tillë.

Tani çifti janë rikthyer me foto bashkë dhe duken shumë të lumtur.

Image
Image