Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Këngëtarja shqiptare porosit burrat për 14 shkurt: Blejuni dashnoreve dhurata, por mos i harroni edhe gratë

Këngëtarja shqiptare porosit burrat për 14 shkurt: Blejuni dashnoreve dhurata, por mos i harroni edhe gratë

Showbiz February 13, 2020 - 13:35

Nesër më 14 shkurt festohet “Dita e të Dashuruarve” dhe shumë çifte këtë ditë e festojnë në mënyra të ndryshme, pjesë e rendesishme janë edhe dhuratat.

Këngëtarja shqiptare, Albulena Ukaj, ka dhën një mesazh në prag të kësaj feste, duke i porositur burrat që tu blejnë dashnoreve dhurata por mos t'i harrojnë edhe gratë që i kanë në shtëpi, transmeton Zëri.info

“Burra” per 14 shkurt blejuni dashnoreve dhurata,por mos i harroni edhe grat te shpija se gjynah !”, ka shkruar këngëtarja nga Kosova e cila jeton në Zvicër./Zeri

Image
Image