Sa vjeç mbushë Diellza Kolgeci? Bashkëshorti me urim të përzemërt në ditëlindjen e saj

Sa vjeç mbushë Diellza Kolgeci? Bashkëshorti me urim të përzemërt në ditëlindjen e saj

Showbiz January 23, 2020 - 20:07
Urime ditëlindjen për dashurinë e jetës sime

Bukuroshja Diellza Kolgeci ka festuar të enjten ditëlindjen e saj të 42-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. 

Por një nga urimet më të veçanta, ajo e ka pranuar nga bashkëshorti i saj, Fisnik Rugova. 

Ai publikoi një portret familjar në rrjetin social Instagram, ku shfaqej krah Diellzës dhe vajzës së tyre, Helena Rela, teksa në mbishkrimin e saj nuk i kursente urimet më të mira për dashurinë e jetës së tij. 

“Urime ditëlindjen për dashurinë e jetës sime. Une dhe Helena të duam pafund, qofshim gjithmonë të lumtur bashkë”, kanë qenë fjalët e basketbollistit Rugova në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Birthday to the love of my lifeë Une dhe Helena te duam pafund qofshim gjithmone te lumtur bashkeë

A post shared by Fisnik Rugova (@fisnik.rugova) on

Ndërkohë, në hapësirën për komente pati shumë urime edhe nga ndjekësit e Fisnikut, duke iu uruar një jetë të bukur familjare çiftit bashkë me vajzën e tyre.