I veshur si sheik, Gena publikon foto bashkë me gruan në pushime

I veshur si sheik, Gena publikon foto bashkë me gruan në pushime

Showbiz January 23, 2020 - 17:47

Gena ka publikuar pamje nga pushimet me bashkëshorten.

Pas angazhimeve të shumta në muzikë, Gena ka gjetur pak kohë për të pushuar, shkruan lajmi.net.Ai ka ndarë me ndjekësit një fotografi nga pushimet, teksa shihet i veshur si sheik pranë bashkëshortes së tij

Vëmendjen në këtë imazh e mori bashkëshortja e këngëtarit, e cila kishte veshur një fustan të shkurtër dhe kishte vënë një shami në kokë.Pas relaksimit në pushime, Gena është gati për t’iu rikthyer punës

Image