Kim Kardashian ekspozon të pasmet e famshme, teksa shihet rrugëve në LA

Kim Kardashian ekspozon të pasmet e famshme, teksa shihet rrugëve në LA

Showbiz January 23, 2020 - 16:23

Kim Kardashian, tregoi të pasmet e saj të famshme në pantallona lëkure me ngjyrë të zezë. 39 vjeçarja, i përshtati me një bluzë ngjyrë kafe të shndritshme, shkruan DailyMail, përcjellë GazetaBlic.

Ajo u pa me motrën 35 vjeçaren, Khloe Kardashian duke dalë nga makina për një shëtitje. Kardashianet, kishin dal për pazar të merkurën në LA. Motrat u vunë re në dyqanet ‘Sap‘ dhe ‘Honey Kid Clothing‘ and ‘Toys‘ në Sherman Oaks, California, megjithëse asnjë nga fëmijët e tyre nuk ishte me to. Kim, flokët me ngjyrë të zezë i kishte kapur, lëshuar prapa shpinës me një bishtalecë të gjatë.

Në fytyrë kishte aplikuar makijazhin e përsosur. Bukuroshja, kompletoi pamjen me një palë çizme me take ngjyrë kafe derisa u kthye në makinë kur përfundoi punë në dyqan. Motrat, nuk e kishin marrë me vete Kourtney-n motrën e tyre me të madhe sepse ajo ka deklaruar së fundi se dëshiron një jetë private pa ndërhyrjen e mediave.

Më vonë, Kim dhe Khloe u panë duke shkuar për xhirimet e show-ut ‘Keeping Up Withe The Kardashians’. Në një intervistë për emisionin Ellenshow, Kim ishte thënë se Kourtney-it i pëlqen [shfaqja] por vetëm dëshiron të xhirojë kur të ndjehet si vetëvetja.

Image
Image