Ronela Hajatit sot i ndodhi diçka e pakëndshme: Më uroni fat

Ronela Hajatit sot i ndodhi diçka e pakëndshme: Më uroni fat

Showbiz January 20, 2020 - 14:29

Ronela Hajati ka njoftuar se i ka ndodhur diçka e pakëndshme.

Këngëtares Ronela Hajati i bie të udhëtojë shpesh nëpër vende të ndryshme të botës, shkruan lajmi.net.

E së fundmi nëpërmjet një postimi ka treguar se i ka ndodhur diçka e pakëndshme. Duke qenë se ka pasur shumë mjegull ajo ka mbetur gjatë gjithë natës në Itali derisa ka frikë se do ta humbas edhe një tjetër fluturim.

Pranë posimit ajo ka treguar se i urren vonesat.

“Pra ngelëm gjithë natën në Bologna nga mjegulla dhe sot kam dhe një tjetër fluturim tjetër që sduhet ta humbas. I urrej vonesat. Më uroni fat”, ka shkruar ajo.

Image