S’i duhet fotoshopi, ia ka falë Zoti bukurinë

S’i duhet fotoshopi, ia ka falë Zoti bukurinë

Showbiz January 19, 2020 - 23:10
Ajo është një nga femrat më të komentuara shqiptare, madje me të drejtë thuhet se është një femër perfektë.

Bëhet fjalë për Adrola Dushin, e cila edhe pse nënë e një djali, vazhdon ta ruajë freskinë dhe natyralitetin.

Këtë e dëshmon edhe fotografia e saj e fundit që ka postuar në Instagram, ku duket thjeshtë përrallore.

Image