Arta Nitaj nuk i ndal paraqitjet përvëluese me bikini

Arta Nitaj nuk i ndal paraqitjet përvëluese me bikini

Showbiz January 19, 2020 - 15:00

Arta Nitaj njihet si aktore, ku me rolin e saj si ‘Xhesika’ në serialin ‘O Sa Mirë’, u bë mjaft e njohur për publikun shqiptarë.

Bukuroshja ka vazhduar aktivitetin e saj në ekranin shqiptar si moderatore, duke qenë një personazh tejet i dashur nga publiku

Arta gjithashtu është një personazh tejet atraktiv dhe i ndjekur edhe nëpër rrjetet sociale.

Në secilën paraqitje që ajo bën, rrëmben gjith vëmendjen me bukurinë dhe format e saj të përkryera trupore.

Së fundmi ajo është shfaqur nga bregdeti, duke ekspozuar linjat e saj trupore në bikini, bien në sy format e saj të tonifikuara, për të cilat Arta kalon kohë të madhe në palestër.  

Image