Publikoi video duke bërë dush, Roberti nuk duroi pa i komentuar Morena Tarakut

Publikoi video duke bërë dush, Roberti nuk duroi pa i komentuar Morena Tarakut

Showbiz January 19, 2020 - 13:26

Robert Berisha i ka lënë një koment epik Morenës në videon ku shihet duke bërë dush.

Morena Taraku e ka publikuar një video ku tregon format trupore në bikini.

Ajo duket e ‘zjarrtë’ teksa mbahet në dush dhe nuk kanë munguar komentet e ndryshme e as ai i këngëtarit Robert Berisha.

“Qaj mjeshtri qe e ka montu ket tush (dush) duhet me gjet e mja dhon 50€ tip ë spo livrit hiq hallall puna ë”, ka shkruar Roberti.

Image

Deri tani Morena nuk i ka kthyer përgjigje Robertit.