E njihni çiftin në foto? Ata janë më të preferuarit e publikut

E njihni çiftin në foto? Ata janë më të preferuarit e publikut

Showbiz January 17, 2020 - 17:09
E duket se kanë ndryshuar shumë pak ndër vite

Çifti në foto janë Gili dhe Ilir Berani.

Ata kanë qenë dhe janë një prej çifteve më të dashura nga puliku, përcjell ORAinfo.

Gili e ka rikthyer këtë nostalgji tek ndjekësit e saj.

E duket se kanë ndryshuar shumë pak ndër vite.

Image

Image