Besoni ose jo, kaq vite mbush Leonora!

Besoni ose jo, kaq vite mbush Leonora!

Showbiz January 17, 2020 - 12:12
Lajmet e fundit nga showbizi

3 marsi pritet të jetë ditë e veçantë për këngëtaren nga Drenica, Leonora Jakupi.

Ajo në po atë datë do ta festojë ditëlindjen e saj të 41-të, shkruan 02press.com

Këngëtarja është e njohur për hitet e saj të cilat mbahen mend gjatë.

Leonora karrierën muzikore e ka nisur herët dhe gjatë gjithë kohës sa ishte pjesë e skenës ka qenë e dashur për publikun, njësoj edhe sot.

Image

Image