Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Dukja e personazheve VIP në dasmën e MC Kreshës dhe Erzinës

Dukja e personazheve VIP në dasmën e MC Kreshës dhe Erzinës

Showbiz December 15, 2019 - 23:15
Reperi i njohur i labelit “PINT”, MC Kresha, i ka dhënë sonte (e diel) fund beqarisë.

Reperi i njohur i labelit “PINT”, MC Kresha, i ka dhënë sonte (e diel) fund beqarisë.

Ai ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me Erzina Shehun, e cila është menaxhere e brendit “Zara” në Kosovë. Dasma e tyre është mbajtur në Prishtinë, dhe për celebrimin e tyre është kujdesur kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti.

Megjithëse të ftuar kanë qenë një numër i vogël, një rreth shumë i ngushtë i çiftit të cilët kanë dëshiruar ta mbajnë çdo gjë private – prapëseprapë kishte mjaft të ftuar fytyra publike. Lyrical Son, Lumi B, Ledir Vula, Gjiko dhe Elita Rudi, Big Bang Beats, janë vetëm disa nga personazhet VIP që nuk munguan në këtë mbrëmje. 

Ata janë kujdesur që në një mbrëmje si kjo të duken bukur dhe me klas, në dasmën e kolegut të tyre. 

Ja si janë dukr yjet në dasmën e MC Kreshës.Telegrafi

 

Image

Image
Image
Image

Image

Image