Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Bëhen bashkë nuset e reperëve, mes tyre edhe e dyshuara si e dashura e Ledri Vulës!

Bëhen bashkë nuset e reperëve, mes tyre edhe e dyshuara si e dashura e Ledri Vulës!

Showbiz December 15, 2019 - 21:17
Detaje

Bashkëshortet e reperëve kosovar janë bërë bashkë sonteAto nuk kanë zbuluar se mos janë në dasmën e Mc Kreshës, por me këtë fotografi thuajse u zbulua krejtësisht një lidhje e re në estradë, shkruan “Zëri.info”.

Sara Hoxha u përfol se është në lidhje me Ledrin, prandaj sot i hodhi zjarrit benzinë duke zbuluar vetën ende më shumë. Dyshimet pas kësaj fotografie vijnë pasi jo rastësisht janë bërë shoqe bashkëshortja e Gjikos, Lyrical Son Lumi B dhe Sara Hoxha.

Shikoni fotografinë më poshtë; 

Image