Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Me bikini tanga, bukuroshja filipinase i trullos të gjithë në pishinë

Me bikini tanga, bukuroshja filipinase i trullos të gjithë në pishinë

Showbiz December 14, 2019 - 22:44
Detajet

Ajo është e bekuar me një trup fantastik, dhe lehtësisht tërheq vëmendjen e njerëzve.

Ditë më parë, Daphe Joy ka trullosur burra e gra, teksa është shfaqur me një kostum seksi të larjes në një pishinë.

Bukuroshja me origjinë filipinase është fotografuar me bikini tanga, në qytetin e Majamit.

Modelja seksi 32-vjeçare ishte në shoqërinë e një mikeshe, e cila kishte veshur një kostum të kaltër të larjes.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image