Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Një kunatë si Learta, zgjodhi fustanin më madhështor për Engjin

Një kunatë si Learta, zgjodhi fustanin më madhështor për Engjin

Showbiz December 14, 2019 - 21:20
Detajet

Engjëllusha Salihu dhe Learta Jakupi janë dy emra tejet të përfolur në publik e media rozë.

Ato u bënë të njohura si vajza dhe reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë shumë të përfolura sidomos për raportin që kanë me njëra tjetrën.

Sot, Learta ka publikuar një foto ku shihet se ka zgjedhur fustanin më të bukur për Engjin.

E Engji po duket më bukur se kurrë.

Image