Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
U tha që nuk flasin, por me këto fjalë të bukura e uron babai Adelinën

U tha që nuk flasin, por me këto fjalë të bukura e uron babai Adelinën

Showbiz December 14, 2019 - 20:07
Detajet

Këngëtarja Adelina Ismaili, sot feston ditëlindjen e saj të 40-të.

Përveç urimeve të shumta që ka marrë ajo nga shoqëria dhe fansat e saj, ndër urimet më të bukura është ky i babait.

Rexhep Ismaili, në rrjetin social “Facebook”, i ka uruar vajzës jetë te lumtur duke i thënë se e do shumë, shkruan “Zëri.info”.

Image