Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Engji viziton dajt, njihuni me vëllezërit e Shyhretes

Engji viziton dajt, njihuni me vëllezërit e Shyhretes

Showbiz December 13, 2019 - 19:05
Detajet

Engjëllusha Salihu është emri i këngëtares shumë të njohur kosovare.

U bë e njohur nga publiku si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë u bë edhe vetë këngëtare, përcjell ORAinfo.

Engji është shumë aktive po postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo se ka shkuar tek dajët dhe ka ndarë me ndjekësit e saj një foto me vëllezërit e Shyhretes.

Image