Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Arbenita Ismajli vë në pah linjat përfekte në bikini

Arbenita Ismajli vë në pah linjat përfekte në bikini

Showbiz December 13, 2019 - 16:53
Detajet

Arbenita Ismajli vazhdon të mahnit publikun me format trupore.

Arbenita Ismajli që nga lidhja e saj me reperin Fero ka arritur të fitoj vëmendje mediatike, dhe postimet që ajo po bën tani po bëjnë bujë në mediat rozë.

Modelja së fundmi ka publikuar një imazh në profilin e saj në Instagram, ku është paraqitur me bikini një palëshe dhe gjoksi i saj ka marrë gjithë vëmendjen.

Ndryshe kujtojmë se Arbenita para pak javëve i ka dhënë fund lidhjes së saj disa mujore me reperin Fero, dhe kanë hequr njëri-tjetrin edhe nga ndjekja në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë @fashionnova ad

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on