Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Nora, një zonjë në të zeza

Nora, një zonjë në të zeza

Showbiz December 09, 2019 - 23:14
Detaje

Nora Istrefi po vazhdon që të shkëlqejë në veshje të lëkurës

Këngëtarja kosovare, e cila para tre muajve i dha fund martesës me Robert Berishën, duke u kthyer kështu përsëri në tregun e beqareve, ka treguar përsëri asetet e saj.

Ajo është paraqitur edhe sonte me një palë veshje të lëkurës, e të cilat janë dizajn të stilistit kosovar, Valdrin Sahiti.

Image

Kënga e fundit e Norës është lansuar para katër muajve dhe atë me Irkenc Hykën, këngë me titull “Jena nda”, që në fakt i ka parapri ndarjes së saj me Robertin. /GazetaExpress/

Image
Image
Image
Image