Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Publikohen këngët pjesëmarrëse në Festivalin e RTSH-së, këtu mund t’i dëgjoni të gjitha

Publikohen këngët pjesëmarrëse në Festivalin e RTSH-së, këtu mund t’i dëgjoni të gjitha

Showbiz December 09, 2019 - 20:16
Detaje

Pritja mori fund. Nuk keni pse prisni më gjatë.

Të gjitha këngët pjesëmarrëse në Festivalin e RTSH-së mund t’i dëgjoni tashmë në Youtube në kanalin zyrtar të RTSH-së. Janë 20 këngë pjesëmarrëse, ndërkohë 3 netët e festivalit janë më datë 19, 20 dhe 21 dhjetor.  

Ndërkohë, teksa presim netët live, keni kënaqësinë të dëgjoni 20 këngët që pretendojnë për çmimin e parë, që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion.