Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Lyrical Son me bashkëshorten si 19-vjeçarë

Lyrical Son me bashkëshorten si 19-vjeçarë

Showbiz December 09, 2019 - 11:47
detaje

Reperi Lyrical Son ka publikuar një fotografi shumë të ëmbël me Gresën, bashkëshorten e tij.

Festim Arifi, i njohur për publikun si Lyrical Son, është një baba krenar i dy vajzave dhe bashkëshort i mrekullueshëm i Gresës.

Festimi shpesh bënn postime të ëmbla për gruan dhe vajzat e tij, ndërsa tani ka postuar një fotografi ku shihen bashkë me Gresën në një natë bashkë.

Duket se dyshja kanë vendosur që të kalojnë pak kohë me njëri-tjetrin, larg vajzave dhe në këtë foto duken si një dyshe në fillimet e lidhjes.

Të lumtur e duke qeshur, ata me të vërtetë duken si përshkrimi që ai ia ka bërë fotos: ” Si mi pas ka 19 vjet … ë “

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Si mi pas ka 19 vjet ... ë

A post shared by Lyrical Son (@lyricalson) on