Infektuar: 17422
Shëruar: 14894
Vdekur: 657
Blerona shpërthyese edhe me kilo më pak, kjo pozë e fundit merr shumë vëmendje

Blerona shpërthyese edhe me kilo më pak, kjo pozë e fundit merr shumë vëmendje

Showbiz December 08, 2019 - 16:48
Ja si duket

Moderatorja e mirënjohur kosovare, Blerona Zeqiri ka bërë publike një fotografi me të cilen befason shumë.

Kemi kuptuar se ajo mbajti një dietë nga e cila humbi shumë kilogramë, por ky transformim i trupit të saj është për tu habitur, shkruan “Zeri.info”.

Blerona vetëm për një gjë ka mbetur njëjtë!

Joshëse dukej dhe shumë joshëse vazhdon të jetë

Image