Infektuar: 17422
Shëruar: 14894
Vdekur: 657
Jonida Maliqi ndan çmimin “Big Internacional Artist”, ja kush e mori

Jonida Maliqi ndan çmimin “Big Internacional Artist”, ja kush e mori

Showbiz December 07, 2019 - 23:09
detajet

Po mbahet nata finale e festivalit “Kënga Magjike”.

Aktualisht është duke u mbajtur finalja e festivalit të këngës “Kënga Magjike 2019”, ku janë një numër i madh i këngëtarëve të suksesshëm që po konkurrojnë, shkruan lajmi.net.

Deri tani janë ndarë dy çmime, ai “Best New Artist” të cilin e mori Khuba dhe ai “Big Internacional Artist” i cili iu nda këngëtares nga Maqedonia e Veriut, Tamara Todevska.

Image