Infektuar: 18148
Shëruar: 15150
Vdekur: 666
Unikkatili në zi, i vdes personi më i dashur në jetë

Unikkatili në zi, i vdes personi më i dashur në jetë

Showbiz December 07, 2019 - 21:00
Lajmet e fundit nga showbizi

jetëShare Button Gazeta Blic Reperit Unikkatil i ka vdekur babai. Reperi Vitkor Paloka, i njohur ndryshe si Unikkatil, sot është përballur me një humbje të madhe, shkruan lajmi.net.

Nëpërmjet një postimi në Instagram ai ka njoftuar se babai i tij ka ndërruar jetë.“Baba êm, shpirti i êm, nji prej njerëzve ma të sinqertë që kom njoftë dhe nji prej arsyevet që jom kështu çysh jom na la këtë të Ênjte.

Miqët dhe dashamirët që dojnë me ia shprehë respektin dhe lamtumirën e fundit janë të mirëseardhun të hanën me 9 Dhjetor prej orës 2 deri në orën 9 në Pleasant Manor Funeral Home adresa: 575 Columbus Ave, Thornwood, NY, 10594.”, ka shkruar reperi në Instagram ku edhe i ka publikuar disa fotografi, në një prej tyre shihet krah tij, vite më parë kur ishte fëmijë.

Image