Infektuar: 18148
Shëruar: 15150
Vdekur: 666
Pajtohen çifti i njohur i estradës tonë (FOTO)

Pajtohen çifti i njohur i estradës tonë (FOTO)

Showbiz December 06, 2019 - 20:08
Lajmet e fundit nga showbizi

Çifti i mirënjohur i estradës sonë, Mozzik dhe Loredana janë bashkuar sërish pas disa muaj ndarje.

Burime të afërta me çiftin i kanë thënë "Zërit" se Loredana dhe Mozzik janë rikthyer në lidhjen e  tyre bashkë me vajzën e tyre Hanna.

Sipas këtyre burimeve, Loredana dhe Mozzik janë afruar kohëve të fundit me qellim bashkimin e tyre.

I njëjti burim ka cekur se reperja Loredana do të jetë në Kosovë javën e ardhëshme./ZËRI

Image

Image

Image