Infektuar: 10247
Shëruar: 5944
Vdekur: 327
Jennifer Lopez si një çikë e re në paraqitjen e parë

Jennifer Lopez si një çikë e re në paraqitjen e parë

Showbiz December 03, 2019 - 22:32
Detaje

Jennifer Lopez ka treguar format e saj derisa i është bashkuar aktores Olivia Wilde dhe Lili Reinhart gjatë festivalit të filmit “Gotham Independent Film Awards” në New York

Jennifer Lopez është dukur e mahnitshme në tepihun e kuq të festivalit të filmit “Gotham” në New York ku është paraqitur bashkë me Olivia Ëilde dhe Lili Reinhart.

Ajo është paraqitur me stilin e Cipriani bashkë me shumë talente të tjera, derisa edhe pse 50 vjeçare ka treguar format e saj si një vajzë e re, kurse ka një veshje pothuajse nudo por me disa pjesë që mbrojnë modestinë e saj.

Image

Me filmin e saj “Hustlers”-e ku ajo mund ta merr çmimin e parë si aktore pasi që është nominuar për filmin më të mirë dhe për rolin më të mirë.

Para kësaj ajo është dukur edhe e relaksuar. /GazetaExpress/  

Image
Image
Image