Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Morena dhe Stresi vizitojnë djalin që u hodh nga kati i pestë shkak i tërmetit

Morena dhe Stresi vizitojnë djalin që u hodh nga kati i pestë shkak i tërmetit

Showbiz December 03, 2019 - 22:21
Detaje

Morena Taraku ka shkuar në Shqipëri.

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, ka shkuar në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmeti, shkruan lajmi.net.Ajo së bashku me reperin Stresi kanë shkuar edhe në spitalin e Traumës për ta vizituar 10 vjeçarin i cili ishte hedhur nga kati i pestë në kohën kur ra tërmeti dhe kishte shpëtuar.

“ALESIO NJE HERO I VERTET U HODH NGA KATI 5-te DHE SHPETOI …
UNE E STRESI QE SOT E KEMI BA NJE VELLA TE VOGEL ”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Alesio Cakoni 10 vjeç ka humbur babanë dhe motrën. 10-vjeçari sipas dajës së tij, u hodh nga kati i pestë i pallatit për të shpëtuar në momentin që ra tërmeti dhe sot fatmirësisht është mirë.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ALESIO NJE HERO I VERTET U HODH NGA KATI 5-te DHE SHPETOI ... UNE E STRESI QE SOT E KEMI BA NJE VELLA TE VOGEL ë

A post shared by K I N G M T ë (@morenataraku) on