Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Të ngjashëm si dy pika uji; Ledri Vula takohet me sozinë e tij!

Të ngjashëm si dy pika uji; Ledri Vula takohet me sozinë e tij!

Showbiz December 03, 2019 - 20:55
Detaje

Për të gjitha vajzat që mendonin se nuk ka tjetër si Ledri, është unik dhe i vetëm, tani jo më! Ai vetë na ka treguar sozinë e tij nëpërmjet një fotoje në Instagram

Siç e shihni në foton që tashmë po bën xhiron e rrjetit, Ledri dhe Dj.First kanë ngjashmëri shumë të madhe me njëri-tjetrin dhe duken si dy vëllezër binjakë. I vetmi dallim mes tyre janë flokët bjond të Arit.


Madje, Dj.First ka një stil të ngjashëm me Ledrin dhe në fotot e tij në Instagram mund të ngatërrohet shpeshherë me këngëtarin.

Image

Për t’u bindur, shihni fotot e mëposhtme!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fruit Ninja ë‍ë ë ë

A post shared by ARI Godanci (@dj.first) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

q u e p a s a

A post shared by ARI Godanci (@dj.first) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sot 14:00 MEM ë

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on