Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Pas ndihmave të shumta për familjet e prekura nga tërmeti, Morena Taraku merr këtë vendim

Pas ndihmave të shumta për familjet e prekura nga tërmeti, Morena Taraku merr këtë vendim

Showbiz December 03, 2019 - 17:48
Detaje

Morena Taraku është nisur për Shqipëri.

Këngëtarja shqiptare, lajmin e bëri të ditur përmes një postimi në Instastory duke treguar se është nisur nga aeroporti i Stambollit.

Nëse nuk e dini, ajo ka ndihmuar vazhdimisht të prekurit nga tërmeti që la të vdekur 51 persona dhe qindra të tjerë të plagosur.

Këtë e bënte të ditur përmes rrjeteve sociale por edhe përmes Stresit i cili është mik i saj i mirë e i cili edhe sot vazhdon të jetë në terren bashkë me familjet e prekura nga kjo tragjedi.