Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Nëna e Gold Ag feston ditëlindjen, reperi emocionon me fjalët për të

Nëna e Gold Ag feston ditëlindjen, reperi emocionon me fjalët për të

Showbiz December 02, 2019 - 18:29
Detaje

Arian Agushi është këngëtari i njohur nga Preshëva e që në publik njihet me emrin artistik, Gold Ag.

Që në paraqitjet e para ai u bë tejet i pëlqyer dhe bëri për vete publikun shqiptar, përcjell 

Ai përveç për këngët e tij, komentohet shumë edhe për jetën e tij private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ai ka publikuar një foto me nënën e tij e si mbishkrim ka zgjedhur fajët më të ëmbla për ditëlindjen e saj./orainfo

Image