Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Meda sot publikon këngën e re

Meda sot publikon këngën e re

Showbiz December 02, 2019 - 17:57
detajet

Meda ka njoftuar se sot sjell projektin e ri.

Meda është nga këngëtarët më të pëlqyer në estradën shqiptare, këngëtari ka arritur që me këngët e tij të bëhet një emër i pa zëvendësueshëm në skenën e muzikës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Këngëtari përmes disa postimeve të bëra në profilin e tij në Instagram ka bërë të ditur se sot do lansoj këngën e tij të re që do mbaj titullin ‘Përhajr’.

Kënga është xhiruar në emisionin festiv të vitit ‘2020’, dhe ai ka publikuar disa sekuenca nga projekti i ri.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on