Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Pranoi që është gay, por kjo është deklarata e Marios kur u pyet nëse do martohej me amerikane apo shqiptare

Pranoi që është gay, por kjo është deklarata e Marios kur u pyet nëse do martohej me amerikane apo shqiptare

Showbiz November 19, 2019 - 22:22
Lajmet e fundit nga showbizi

Grimeri i yllit Kim Kardashian ditën e sotme ai pranoi se është një 37 vjeçar gay, shkruan GazetaBlic.

Ai tha se më në fund ai po ndjehet i lirë, dhe se ai dhe të tjerët të këtij komuniteti nuk ndryshojnë aspak nga njerëzit e tjerë.

Një vit më parë, Mario ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermali”, ku ishte Kejvina ajo e cila e pyeti rreth martesës.

Marto ti një ditë do të martohesh me amerikane apo shqiptare?, e pyeti Kejvina Kthella grimerin.

“Me shqiptare nga Malësia. Nana jem ka qejf me qenë vajzë nga ndonjë katund i vogël, një vajzë e mirë”, ishte përgjigja e Marios.