Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Enis Bytyqi si rrallëherë publikon fotografi me bashkëshorten, shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit

Enis Bytyqi si rrallëherë publikon fotografi me bashkëshorten, shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit

Showbiz November 19, 2019 - 21:40
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtari i njohur Enis Bytyqi është mjaft aktiv në rrjetet sociale duke publikuar fotografi nga jeta e tij e përditshme, shkruan Gazeta Blic.

Sa i përket jetës private, Enis Bytyqi është martuar me Rinën në muajin shtator të vitit të kaluar, një dasmë private, por që kishte të ftuar edhe nga estrada shqiptare.

Së fundmi ai ka publikuar një fotografi me bashkëshorten, ndërsa shihen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Agjenda e Enis Bytyqit sa i përket koncerteve brenda dhe jasht vendit është mjaft e ngjeshur, ku ai është mjaft i kërkuar edhe në dasma.

Projekti i tij i fundit është “Kujtime” e lansuar vetëm dy javë më parë, ndërsa deri tani numëron afro dy milionë shikime në Youtube.

Image