Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Një zeshkane joshëse si vajza e Lutfi Hazirit, ja si duket në pozat e fundit

Një zeshkane joshëse si vajza e Lutfi Hazirit, ja si duket në pozat e fundit

Showbiz November 19, 2019 - 19:59
Lajmet e fundit nga showbizi

Vajza bukuroshe e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Hazirit, Kënga Haziri, duket shumë bukur në fotografitë e fundit të publikuara në rrjetet sociale.

Zeshkania nga Gjilani, është pjesë e mediave rozë në vendin tonë shpesh, kjo për arsyen se çdo herë duket bukur dhe ka stil shumë të veçantë, shkruan "Zëri.info". 

Më poshtë shikoni disa fotografi ku ajo duket aq joshëse:

Image

Image

Image

Image

Image