Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Jennifer seksi, e kap gjoksin gjatë fotosesionin

Jennifer seksi, e kap gjoksin gjatë fotosesionin

Showbiz November 18, 2019 - 23:44
Detajet

Jennifer Lopez ka thënë se ajo luajti në “HUstlers” për “pak para” derisa ka folur hapur për lidhjen me Alex Rodriguez dhe ka folur nëse paratë e kanë transformuar pasi që është zgjedhur si femra numër një në botë nga GQ

Ajo do të jetë në ballinën e revistës për edicionin e dhjetori, bashkë me Robert de Niron dhe Al Pacinon.

J-Lo është paraqitur në këtë revistë derisa ka thënë në intervistë se për rolin e saj në “Hustlers” nuk ka marrë para.  /GazetaExpress/

Image
Image
Image