Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Zbulohet emri i partnerit të Genta Ismajlit

Zbulohet emri i partnerit të Genta Ismajlit

Showbiz November 18, 2019 - 11:21
detajet

Genta Ismajli është në një lidhje të re dashurie.

Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje.

Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës.

Prive.al e zbulon se kush është ai. Mashkulli i zemrës quhet Husen dhe është turk. Ai jeton mes Turqisë dhe Zvicrës ku ka bizneset e tij.

Tani, vizitat e shpeshta të Gentës në Turqi kuptohen me të gjitha arsyet e tyre.

Image