Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Blendi Fevziu paguan moderatorin kosovar në emision - Kjo është arsyeja

Blendi Fevziu paguan moderatorin kosovar në emision - Kjo është arsyeja

Showbiz November 17, 2019 - 22:22
Lexoni detajet!

Blendi Fevziu gazetari i mirënjohur shqiptar dhe autor i emisionit “Opinion” ishte protagonisti i radhës në emisionin “Kojshia Show”.

Ai i dha një shumë parash moderatorit Sadri Imeri! Ja pse.