Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Moderatorja shqiptare që jepte lajmet zhveshur flet për rrogën që merrte në televizion

Moderatorja shqiptare që jepte lajmet zhveshur flet për rrogën që merrte në televizion

Showbiz November 17, 2019 - 20:20
Lexoni detajet!

Enki Braçaj, ish-moderatore e Zjarr Tv, ka qenë një ndër vajzat që thyen tabutë ne ekranin shqiptar pas paraqitjes në edicionin e lajmeve me dekolte të theksuar.

Enki e ftuar në “Pop Culture” është pyetur nëse rroga e justifikonte pjesën e të zhveshurit në ekran dhe ajo ka thënë, duke qeshur:

“Rroga nuk e justifikonte, nuk e di si janë tani, por dikur kanë qenë copë copë.”

Sërish është ngacmuar nga Kilda, e cila e ka pyetur Enkin për rrogat e kameramanëve që xhironin edicionin informativ dhe ajo plot humor ka thënë:

“Kameramanët kishin rrogë më të ulët se përfitonin kënaqësi.”