Infektuar: 9274
Shëruar: 5190
Vdekur: 269
JLO dhe partneri i saj drejt martesës, zbulohen detajet e para të dasmës

JLO dhe partneri i saj drejt martesës, zbulohen detajet e para të dasmës

Showbiz November 17, 2019 - 17:18
Lexoni detajet!

Alex Rodriguez i propozoi për martesë Jennifer Lopez në muajin mars dhe pritet që së shpejti ata të kurorëzojnë dashurinë e tyre.

Ai ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, ku zbuloi të tjera detaje për planet e martesës.

Alex tregoi se ende nuk kanë zgjedhur vendin ku do organizojnë dasmën. Ai shtoi se në dasmën e tyre do të ketë më pak se 100 të ftuar dhe ata preferojnë të mos e bëjnë publike.

Në dasmën e tyre do të ketë të ftuar vetëm familjarë dhe miq të ngushtë.Dasma nuk është zbuluar ende se kur do të mbahet, magjithatë festimet kanë nisur. Në muajin shtator çifti mblodhi miqtë dhe të afërmit në një festë intime.Image