Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Modelja e famshme incizon trupin nga afër, bikinit e vogla i zbulojnë pothuajse gjithçka

Modelja e famshme incizon trupin nga afër, bikinit e vogla i zbulojnë pothuajse gjithçka

Showbiz November 17, 2019 - 15:39
Detajet

Modelja e njohur e ka ‘ndezur’ sërish rrjetin.

Modelja e famshme, Anastasia Kvitko e ka incizuar edhe njëherë trupin nga afër dhe po e ‘çmend’ rrjetin, shkruan lajmi.net.Ajo e ka bërë një postim në Instastory dhe duket tejet seksi në bikinit e vogla të cilat gati sa nuk i zbulojnë gjithçka.

Anastasia është një prej konkurrenteve të forta të Kim Kardashian.

Image
Image