Infektuar: 9274
Shëruar: 5190
Vdekur: 269
Adelina Tahiri publikon foto me bashkëshortin, por shikoni se si ia fsheh fytyrën

Adelina Tahiri publikon foto me bashkëshortin, por shikoni se si ia fsheh fytyrën

Showbiz November 17, 2019 - 14:12
Detajet

Këngëtarja Adelina Tahiri ka publikuar një fotografi me bashkëshortin e saj.

Kemi parë imazhe të çiftit po jo edhe si kjo e fundit, shkruan GazetaBlic.Adelina, ka pozuar pranë burrit të saj Serjozha Markov duke e puthur.

Krahas pozës që ata kanë marrë, vëmendjen e merr mënyra se si Adelina e ka fshehur fytyrën e burrit të saj teksa i jep një puthje. Këngëtarja, ka marrë komente të shumta dhe pëlqime në këtë fotografi.

Ndryshe, pranë postimit Adelina nuk ka shkruar asgjë vetëm se e ka vendosur një emotikon zemër.

Image