Infektuar: 15574
Shëruar: 13492
Vdekur: 625
Mihrije Braha

Mihrije Braha "kërcënon" Naim Abazin: Me bo me dit që Naimi m’tradhton...

Showbiz November 17, 2019 - 10:07
Detajet

Këngëtarja Mihrije Braha u pronocua për një intervistë bashkë me motrën e saj Florën.

Ato u pyetën nga On Air disa pyetje nga jeta personale dhe karrera.Një nga pyetjet që iu parashtrua Mihrije Brahës ishte, ‘A ja falë tradhtinë Naimit’? Duke buzëqeshur ajo u përgjigj, Nuk tradhton se me bo me dit që m’tradhton flokët ka njo ka njo ia nuki, nuk i besoj vetit çka i boj‘. tha ajo.

Image

Ndryshe, artistët shqiptare janë duke u përgatitur për festat e fundvitit, ku mund t’i shohim prezente në shumë programe të Vitit të Ri./gazetablic/