Infektuar: 15574
Shëruar: 13492
Vdekur: 625
Beyonce publikon foto të reja, duket më seksi se kurrë

Beyonce publikon foto të reja, duket më seksi se kurrë

Showbiz November 16, 2019 - 22:46
Detajet

Këngëtarja me famë botërore Beyoncé Giselle Knowles, ka publikuar fotografi të reja në rrjetin social Instagram. 

Ajo është shfaqur mjaftë seksi, duke pozuar në një fustan ku theksohen linjat trupore. 

Këngëtarja Beyonce është veshur kështu për galambrëmbjen “Shawn Carter Foundation” që mbahet sonte. 

https://www.instagram.com/p/B48J9nYn1OR/?igshid=1btkqlhbvkqqt

Beyonce ka marrë mijëra komente nga fansat e saj në të tria postimet në Instagram. Gjithashtu edhe pëlqimet nuk kane munguar. 

Kuleta e saj “One Dollar Bill”, ra në sy dhe u komentua pozitivisht nga fansat e saj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shawn Carter Foundation Gala

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shawn Carter Foundation Gala

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on