Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Arbenita Ismajli pozon në të brendshme, tregon linjat e bukura trupore

Arbenita Ismajli pozon në të brendshme, tregon linjat e bukura trupore

Showbiz November 14, 2019 - 23:30
Detajet

Modelja Arbenita Ismajli ka zgjedhur të pozojë në të brendshme Calvin Klein.

Sapo ka postuar një video para pasqyrës, duke treguar linjat e bukura trupore.Ajo ka shfaqur barkun e sheshtë,  pak nga gjoksi dhe po duket tejet në formë.

Image

Ndryshe, modelja sapo u nda nga reperi Feronit Shabani apo siç njihet me nofkën artistike, Fero. Ndarja e tyre erdhi si shkak i një gabimi që ai ka bërë se a do të kthehen serish bashkë, nuk dihet./GazetaBlic/