Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Stërmbesa e Skënderbeut i vë flakën rrjetit, zbulon detajin shumë pranë zonës intime

Stërmbesa e Skënderbeut i vë flakën rrjetit, zbulon detajin shumë pranë zonës intime

Showbiz November 14, 2019 - 14:58
Lajmet e fundit nga showbizi

Ajo është bërë e famshme pasi u bë e ditur lidhja e gjakut me heroin kombëtar Gjergj Kastrioti. Sophie Kastriota, stërmeesa e Skënderbeut është mjaft aktive në rrjetet sociale. Gjithashtu ajo ka treguar dhe pasionin për muzikën.

Por le të kthehemi sërish tek postimet e saj. Së fundmi Sophie ka postuar një foto me bikini ku nxjerr në pah linjat e saj sensuale.

Gjithashtu nga foto ka dalë në dritë dhe një tatuazh shumë pranë zonës së saj intime. Postimi ka ngjallur menjëherë reagimin e fansave duke mbledhur mbi 1 milionë reagime.

Image

Image