Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Kështu i uron fat nusja Milot Rashicës për ndeshjen e nesërme

Kështu i uron fat nusja Milot Rashicës për ndeshjen e nesërme

Showbiz November 13, 2019 - 23:28
Lexo Detajet

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.

Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Werder Bremen, shkruan ORAinfo.Miloti tani është tejet i përfolur edhe për jetën private e sidomos gruaja e tij, Belkizi.

Ajo është tejet aktive me postime në rrjete sociale dhe sot ajo ka publikuar një imazh me të cilin i uron Milotit suksese për ndeshjen e radhës.

Image