Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Nuk do t’ju besoni syve, kaq shumë ka ndryshuar Nermini

Nuk do t’ju besoni syve, kaq shumë ka ndryshuar Nermini

Showbiz November 13, 2019 - 22:50
Lexo Detajet

Selin Demiratar është një prej aktoreve më të njohura turke.

U bë e njohur me rolin e saj të ‘Nerminit’ në serialin ‘Jetë e hidhur’.

Si protagoniste e këtij seriali u bë shumë e pëlqyer edhe në publikun shqiptar.

E kaq vite pas serialit duket se Nermini ka ndryshuar shumë dhe mezi po mund të njihet.

Image
Image