Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Moderatorja rrëzohet gjatë performancës në ‘Dance with me’

Moderatorja rrëzohet gjatë performancës në ‘Dance with me’

Showbiz November 12, 2019 - 22:38
Lajmet e fundit nga showbizi

Moderatorja ka përjetuar një moment të sikletshëm në ‘Dance with me’.

Këtë javë publiku ka përjetuar një tjetër moment epik në ‘Dance with me’, shkruan lajmi.net.

Konkurrentja Stela Kotri ka hasur në vështirësi gjatë performimit këtë javë, ajo ka rrëshqitur në skenë dhe momenti i sikletshëm është kapur edhe nga kamerat.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i partnerit, Valer Kolnikaj i cili është gjendur pranë për ta kaluar me sportivitet këtë moment që mund t’i ndodhë secilit.

Ai madje ka ndarë edhe një postim në Instagram “DISA PRESIN TE BIEN YJET QE TU REALIZOHEN DESHIRAT , jepiniiii clirojeni bishen qe keni se ne prape do shkelqejme madje dhe ME SHUME  TE PLASIN SYTE E KEQINJ 
@stelakotri si  re dhe me teper yll u ringrite
Video by @taulandmerkaj”.