Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Lemuri problematik zhvesh supermodelen para syve të të gjithëve

Lemuri problematik zhvesh supermodelen para syve të të gjithëve

Showbiz November 12, 2019 - 20:45
Lajmet e fundit nga showbizi

Udhëtimi i modeles së “Playboy” në një kopsht zoologjik doli jashtë parashikimeve.

Në disa imazhe të bërë publike shihet një lemuri teksa përpiqet që t’i heqë bluzën modeles, Francia James.

Lemuri problematik nuk ndalej derisa të arrinte qëllimin e tij dhe në fund ia del.

Kjo ka shkaktuar të qeshura pafund te modelja dhe të gjithë njerëzit e pranishëm aty rrotull.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Be honest with me, should I start posting more selfies?ë What’s your favorite 1 or 2????

A post shared by Francia James (@francety) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Should I wear pink more often? • ë @girlsonglass

A post shared by Francia James (@francety) on