Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Kejvina Kthella flet për burrin ideal, tregon kur do martohet

Kejvina Kthella flet për burrin ideal, tregon kur do martohet

Showbiz November 12, 2019 - 13:11
detajet

Kejvina Kthella ka zbuluar talentin e saj në kërcim me performancat që bën çdo puntatë të “Dance with me”, ku tërheq të gjithë vëmendjen nga java në javë me zhanre të ndryshëm kërcimesh. Mbrëmjen e djeshme Alketa u kërkoi çifteve që të përkufizonin martesën me 3 fjalë dhe burrin ideal dhe mes tyre pyeti edhe Kejvinën.

 

Image

Kejvina u shpreh se nuk e ka menduar si mund të ishte burri ideal për të, por edhe dha një përgjigje që mezi e prisnim. Modelja u shpreh se kur të martohet lajmin do e japë live në televizion.

“Nuk e di se nuk e kam menduar”, tha Kejvina për burrin ideal dhe shtoi: “Kur të martohem do vij këtu”.